Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
390 30 86
Оберіть житловий комплекс
Про комплекс
Новий житловий комплекс SOLAR CITY знаходиться на пл. Святошинська, 1 в Святошинському районі міста Києва.

Житловий комплекс SOLAR CITY в Святошинському районі столиці

Житловий комплекс SOLAR CITY - новий проект від Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», що розташувався в Святошинському районі міста Києва за адресою Святошинська площа, 1. Це сучасний комплекс комфорт-класу, що складається з 4 будинків з вбудованими приміщеннями. Проектом передбачено підземний паркінг, спортивний та дитячий майданчиків.

Назва житлового комплексу SOLAR CITY, що перекладається з англійської як «сонячне місто», відсилає до двох його ключових особливостей. По-перше, це прогресивний підхід до інсоляції будинків - їх природного освітлення сонячним світлом. Сприяти цьому буде як незвичайна архітектура, що включає поворотні яруси, так і виразне панорамне скління фасадів. Планується, що на будинках буде яскраво відбиватися сонце, а з огляду на те, що це буде один з найвищих комплексів в окрузі, його «сяйво» в денний час буде добре видно здалеку. По-друге, в темну пору територія комплексу буде освітлюватися за рахунок енергії сонця. Біля будинків будуть розташовані LED-світильники на сонячних батареях. Саме тому Solar City по праву можна називати самим сонячним житловим комплексом столиці.

На території комплексу SOLAR CITY буде виконано комплексний благоустрій території, яким передбачено унікальні квітники, газони і озеленення, а також елементи благоустрою - дитячі і спортивні майданчики.

Завдяки розвиненій інфраструктурі мікрорайону Ваше життя в ЖК SOLAR CITY буде зручним та комфортним, бо все поруч: метро, зупинки міського транспорту, школи, дитячі садки, поліклініка, продуктові супермаркети, торговельні центри, аптека, банки.

ЖК SOLAR CITY стане для Вас і Вашої родини місцем, де Вам буде комфортно, затишно та спокійно. 

Переваги житлового комплексу SOLAR CITY
5 хвилин до метро «Житомирська»
технологія розумного дому CLAP
10 хвилин до Святошинського озера та лісу
комфортні планування квартир
унікальний архітектурний стиль комплексу
реалізована концепція «двір без машин»
запроектована зона для спорту
наземний і підземний паркінг
дитячі садки і школи в пішому доступі
сучасні світильники LED на сонячних батареях
можливість розстрочки до закінчення будівництва
комерційні приміщення на першому поверсі
гардеробна у всіх 1К квартирах
наявність елементів панорамного скління
можливість купити житло в кредит
Схожі ЖК
Передзвоніть мені